از اهمیت کنترل دقیق دمای مرغداری چه می‌دانید؟

از اهمیت کنترل دقیق دمای مرغداری چه می‌دانید؟

کنترل و پایش دقیق دمای محیط مرغداری‌ها و سالن‌های پرورش ماکیان، از اهمیت ویژه‌ای رخوردار است.

کاهش دمای محیط مرغداری

در صورتی که دمای محیط مرغداری بدون کنترل کاهش یابد، این کاهش دما موجب کاهش روند رشد طیور خواهد بود و این کاهش روند رشد موجب بروز خساراتی می‌گردد.

افزایش دمای محیط مرغداری

حال اگر دمای مرغداری خارج از کنترل گرم شود نیز موجب بروز خساراتی می گردد. خساراتی مانند اتلاف انرژی و بالا رفتن هزینه‎‌ها و همچنین کم اشتها شدن جوجه‌ها و در نتیجه این عوامل کاهش راندمان کاری مرغداری را شاهد خواهد بود.

پس برای کنترل دمای محیط مرغداری چه باید کرد؟

شرکت دارستان صنعت نیکان، تولید کننده دستگاه‌های ثبت دما (لاگر دما) و دستگاه‌های ثبت رطوبت (لاگر رطوبت)، اقدام به طراحی و ساخت دستگاهی کرده است که با استفاده از این دستگاه می‌توان از راه دور پارامتر‌های حیاتی مرغداری‌ها و سالن‌های پرورش طیور را اندازه گیری نمود و با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان از هر نقطه‌ای که می‌خواهید بر میزان دما و رطوبت مرغداری نظارت داشته باشید.

نصب دستگاه ثبت دما و ثبت رطوبت

با نصب دستگاه‌های لاگر دما و رطوبت شرکت دارستان صنعت، میتوانید میزان دما و رطویت سالن‌های پرورش مرغ و ماکیان را بر روی تلفن همراهتان ببینید. علاوه بر اینکه هشدارهای احتمالی را از طریق آلارمی که در محل نصب می‌شود متوجه خواهید شد، این هشدارها از طریق پیامک (SMS) و تماس تلفنی و همچنین از طریق سایت شرکت دارستان صنعت نیز قابل رصد و مشاهد می باشند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۷۰۱۷۹۰۱ حسین دارستانی – مدیر فروش

۰۲۱-۶۶۵۹۲۵۷۷ دفتر مرکزی شرکت دارستان صنعت

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.